czwartek, 30 maja 2013

Color Club - Wild at Heart

Po dłuższej przerwie regenerująco - pielęgnującej wracam z boskim holo na paznokciach. Na swatche tego lakieru natknęłam się zupełnie przypadkiem. Mimo, że Color Club nie jest marką, która jakoś specjalnie mnie zaciekawiła - ten lakier mieć musiałam. I tak też się stało :) udało mi się go kupić na allegro, za dosyć przystępną cenę.

Cóż mogę powiedzieć o samym lakierze? Buteleczka ładna, kwadratowa, pojemność 15 ml, w środku (na szczęście!) latają kuleczki mieszające emalię. Jedyną rzeczą, która mnie trochę odstraszyła od tego lakieru jest pędzelek. Pędzelek naprawdę wąziutki. Węższy odrobinę od już cieniutkiego Essie.

Po lewej pędzelek Color Club, po prawej Essie. Różnica mimo, iż subtelna - zauważalna.
Samo malowanie paznokci nie było trudne, choć musiałam się postarać, by równo pokryć płytkę. Wąski pędzelek zostawia ślady i trzeba kilka razy nim pociągnąć, by wszystko wyrównać. Lakier ma przyjemną konsystencję - nie ciągnie się i nie rozlewa, tym samym wykonywanie poprawek nie jest problematyczne.
Już pierwsza warstwa daje ładne krycie, jednak ja standardowo nałożyłam dwie + top ("Good to go") "Wild at Heart" nie bąbluje, nawet przy grubszych warstwach, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło.

Efekt jest naprawdę wspaniały, od wczoraj nie mogę przestać się gapić na moje paznokcie. Mojemu mężowi również bardzo się spodobały ("Faktycznie, niesamowity", "Hm... Polish Girl, ale jak oni to robią?" :-D )
Zdjęcie w cieniu...
...i w słońcu! :)
Prawda, że piękny? Ja jestem w nim totalnie zakochana. To na pewno będzie jeden z moich ulubieńców. Już chodzą za mną inne holografy z Color Club i coś czuję, że w niedługim czasie przygarnę kilka nowych buteleczek.

Lubicie lakiery holograficzne? Jakie polecacie?

Pozdrawiam, Polish Girl.

1 komentarz:

Jeśli masz do powiedzenia coś ciekawego lub zabawnego - nie krępuj się!
Jeśli jesteś tu po to, by napisać coś obraźliwego - odejdź i nigdy nie wracaj.