piątek, 13 lutego 2015

Pistachio - KIKO Cupcake

Lakiery teksturowe, które przypominają granit/zaschnięty cement nie są moimi ulubionymi. Mimo to, na widok kolekcji "Roughles" Nicole by OPI moje serce zabiło mocniej. Problem polegał na tym, że dostęp do niej był mocno utrudniony, a chwilę po jej wypuszczeniu już była wyprzedana. Z pomocą przyszła firma KIKO, która "ściągnęła" pomysł na teksturowce z mnóstwem różnokolorowych farfocli i nazwała je naprawdę słodko - Cupcake. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym i tej serii nie przegapiła :) Tak też się stało, ale nastąpił cud. KIKO otworzyła salon w warszawskiej Arkadii i z pomocą Dobrej Duszy udało mi się nabyć resztki kolekcji Cupcake. Resztki to dwa kolory: Pistachio i Pineapple. Dziś chciałabym pokazać Wam ten pierwszy.

"Pistachio" to jasna pistacjowa zieleń (kolor adekwatny do nazwy) z dodatkiem zielonych, niebieskich i pomarańczowych drobin, o cementowym wykończeniu :) Nakłada się bardzo wygodnie (przyjemny pędzelek) i daje pełne krycie już przy drugiej warstwie.

Moja niechęć została przełamana, serce zdobyte, a lakier trafił do kategorii "wiosenny i uroczy" ;)

A teraz proszę się przyznać, ile kolorów posiadacie w swoich zbiorach?

Pozdrawiam, Polish Girl.

6 komentarzy:

 1. Nie mam żadnego, cementy to zupełnie nie moja lakeirowa bajka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja na początku też nie, ale już wiem dlaczego je lubię, a te z China Glaze nie za bardzo. Te są matowe, a Chinki się błyszczą i wyglądają na lekko mokre.

   Usuń
 2. marzę o miętowej wersji tego lakieru :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam i lubię :) w sezonie wiosenno-letnim

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam tę kolekcję i uważam, że jest rewelacyjna !!! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolorów ogólnie? Czy z tej serii? Bo to dobre pytanie ;-) Z tej serii niestety nie mam żadnego lakieru, natomiast podobną serię wypuściło Wibo, o nazwie Wow Granite Sand czy jakoś tak, właśnie takie delikatne kolory z kropeczkami wysychające do piasku - a teraz na wiosnę mają wypuścić nowe letnie kolory z tej serii ;-)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz do powiedzenia coś ciekawego lub zabawnego - nie krępuj się!
Jeśli jesteś tu po to, by napisać coś obraźliwego - odejdź i nigdy nie wracaj.