niedziela, 21 kwietnia 2013

Letnie myszki, czyli OPI Couture de Minnie Summer 2013

Jeszcze nie ochłonęłam po informacjach o kolekcji  jesienno/zimowej, a OPI serwuje nam kolejną porcję lakierów. Tematem letniej kolekcji (na rynku dostępnej od czerwca) będą myszy :) Temat wydaje się być troszeczkę odgrzewany, ponieważ OPI wypuściło już kolekcję lakierów inspirowaną jedną z najsłynniejszych żeńskich myszek na świecie ("Vintage Minnie Mouse") Kolory choć podobne, różnią się od siebie i sądzę, że ta czerwcowa kolekcja jest bardziej udana i bardziej wpada w oko. W jej skład wchodzi 5 buteleczek. Dwa kremy, jeden shimmer, jeden glitter, oraz oczywiście piasek (bardzo bym się zdziwiła, gdyby go nie było)


Kolory od lewej do prawej to: "Chic From Ears to Tail", "A Definite Moust-Have", "Minnie Style", "Innie Minnie Mightie Bow", "Magazine Cover Mouse". Nazwy jak zwykle fantastyczne :) 

 

Przyznam, że podobają mi się wszystkie oprócz "Minnie Style". Za glitterami nie przepadam i raczej nie sądzę, by jakikolwiek zagościł w moim lakierowym koszyku ;) Na pewno kupię piasek i wspaniały róż "A Definite Moust-Have". 

Czy Wam wpadło coś w oko? Macie jakieś lakiery z kolekcji Vintage Minnie Mouse?

Pozdrawiam, Polish Girl.

2 komentarze:

Jeśli masz do powiedzenia coś ciekawego lub zabawnego - nie krępuj się!
Jeśli jesteś tu po to, by napisać coś obraźliwego - odejdź i nigdy nie wracaj.