środa, 5 marca 2014

DS Lapis

DS Lapis jest jednym z najnowszych lakierów w mojej kolekcji, który chciałabym Wam pokazać. W dodatku jest on lakierem ważnym z dwóch powodów:
- należy do kolekcji Designer Series OPI, którą uwielbiam i z której chciałabym mieć dosłownie każdy kolor
- jest lakierem o wykończeniu teksturowym, które również bardzo lubię.

Kolor tego DS'a opisałabym jako głęboki jeansowy szafir, z którego niekiedy wydobywają się atramentowe tony :D (swoją drogą bardzo jasny i zwięzły opis...) wypełniony drobniutkim niebieskim i srebrnym glitterem.
Lakier kryje idealnie już po nałożeniu jednej warstwy, nakłada się bardzo łatwo i szybko wysycha. Wyżej napisałam, że jest to lakier teksturowy i tak jest, jednak trudno mi jednoznacznie opisać jego wykończenie. Nie jest to typowy piasek, ani lakier satynowy. Jego powierzchnia jest gładka (żadne grudki czy glittery nie wystają) ale jednocześnie lekko chropawa i oczywiście matowa. Po prostu cuda i dziwy ;)

DS Lapis trzymał się na moich paznokciach 2 dni, krótko, ale biorąc pod uwagę fakt, iż sama przyczyniłam się do jego odłupywania, uderzając paznokciami we wszystko co popadnie - jest nieźle. Osoby, które zachowują się spokojnie i normalnie używają swoich rąk, powinny się cieszyć nim dłużej. Jedynym minusem jest to, że zmywa się go tragicznie, polecam więc zastosować metodę foliową.

Zapomniałabym napisać, że można na niego nałożyć top coat, dzięki któremu uzyskamy na paznokciach efekt "rozgwieżdżonego nieba" ;) jak na przykład na TYM zdjęciu.
Jakie są Wasze opinie?

Pozdrawiam, Polish Girl.

3 komentarze:

Jeśli masz do powiedzenia coś ciekawego lub zabawnego - nie krępuj się!
Jeśli jesteś tu po to, by napisać coś obraźliwego - odejdź i nigdy nie wracaj.